Mullikile ümbrikud

Tippkvaliteediga mullikile ümbrikuid kasutatakse väikeste esemete pakkimiseks ja saatmiseks. Neil ümbrikutel on samad omadused nagu mullikilel. Kaitsevad suurepäraselt löökide, kahjustuste ja kriimustuste eest. Alternatiiv pappkarpidele. Lamineeritud paber kaitseb ümbrikut rebenemise ja niiskuse eest ning on esindusliku välimusega. Kujundage originaalne ja turvaline pakend oma firma reklaamiga.

Lisateave siiditrüki kohta mullikilega ümbrikutele:

Hind (ilma käibemaksuta). Ümbrikud ei kuulu trükihinna sisse, need ostetakse eraldi (sortiment).

Kogus 200 600 1000
1 värviline €0.41 €0.25 €0.20
2 värviline €0.61 €0.35 €0.28
3 värviline €0.83 €0.45 €0.38
4 värviline €1.03 €0.55 €0.46
  • Maksimaalne trükitavate värvide arv: 4 (hind sõltub värvide arvust).
  • Pealetrükki tehakse valget värvi ümbrikutele.
    Tähelepanu: kohustuslikud pakendimärgistused on trükitud ümbriku tagaküljele. Niisiis pöörake pealetrüki kavandamisel sellele tähelepanu ja hinnake trükkimise võimalikkust märgistuste peale.
  • Hinnakirjas on ära toodud ühe värvi trükkimise hind ühte kohta ümbrikul. Kui näiteks soovitakse kahevärvilist trükki ümbriku kahte kohta/kahele küljele (2+2), kehtib 4 värvile kohaldatav hind.
  • Tellimuse täitmise tähtaeg on 12 tööpäeva pärast maketi kinnitamist.
  • Tabelis on ära toodud ühe ümbriku pealetrüki hinnad sõltuvalt tellitud kogustest. Ümbrikute enda hinda pole tabelis ära toodud. Ümbrikud tuleb osta eraldi.

Tabelis ära toodud hinnad kehtivad trükitöödele kuni 300 cm2 (A5 leht). Trükipinna suurust arvutatakse trüki pikkuse ja laiuse korrutise (kõige väiksema ristküliku, kuhu trükipilt ära mahub) alusel. Kui soovite katta suurt ümbriku pinda ning trüki suurus ületab 300 cm2, palun võtke meiega ühendust ja me arvutame välja pealetrüki reaalse hinna.


Spauda ant vokų su oro apsaugaSpauda ant vokų su oro apsaugaSpauda ant vokų su oro apsauga


Huvi korral palun pöörduge e-posti teel [email protected] või telefonitsi +(372) 880 4208.

Tellimuse esitamisel märkige palun ära trüki suurus, selle asend ja asukoht ümbrikul ning esitage parima kvaliteediga trükifail, mis teil on. Vektorfail tuleb esitada ainult mitmevärviliste toodete tellimisel.