Meist

PaperSeal - oleme avatud ja sõbralik pakkimis- ja dekoratiivsete pakenditele pühendunud ettevõte. Meil on suur e-pood, kust saab kaupa tellida kas ise, telefoni või e-posti teel. Pole vahet, kas olete alles kauplemisega alustamas, toodate niššitooteid või esindate suurt ettevõtet - kliendil ja kliendil meie jaoks vahet ei ole. Püüame oma töös olla võimalikult kiired. Kuna suur osa meie kaupa on kohe laos olemas, siis saate need kätte otse poest või kulleriga - ja seda 2 tööpäeva jooksul. Me armastame oma planeeti ja me soovime muutuda 100% ökoloogiliseks. Just selle tõttu on kõik meie toodetavad pakendid valmistatud ümbertöödeldud materjalidest ning need on ka ise kergesti ümbertöödeldavad. Samuti julgustame oma kliente pakendeid korduvkasutama. Lisaks armastame me läbipaistvust. Selle tõttu on meie hinnastamine soodne ja läbipaistev. Ostes suurema koguse, säästate raha. Ei mingeid trikke ega alatuid müügivõtteid. Lõime PaperSeal-i eesmärgiga teha siirast tööd ja soovist asju teha paremini. Koge seda ka ise.

Kaupu on võimalik osta


E-POEST

Kiireim ja mugavam viis toodete ostmiseks. Eelisteks on reaalajas nähtav laoseis, üksikasjalikud tootekirjeldused, kvaliteetsed fotod ja 2 tööpäevane tarne. Investeerime pidevalt sellesse, et klientide ostukogemus oleks veelgi parem. Selle tõttu kutsume teid PaperSeali e-poodi külastama. Hüljes ütleb, et see meeldib teile kindlasti!

TELEFONI VÕI E-POSTI TEEL

Me hindame teie aega, harjumusi või lihtsalt põhimõtteid. Selle tõttu võtame tellimusi vastu ka traditsioonilistel viisidel: e-posti teel aadressil [email protected] (vastame kirjadele 1-2 tunni jooksul) või telefoninumbril +372 880 4208.