Pakendite tootmine

PaperSeal teeb koostööd mitmete suurfirmadega, mis valmistavad lainepapist ja kartongist pakendeid. Oleme spetsialiseerunud transpordi- ja dekoratiivpakenditele ning pakume ka nõustamist erinevates pakenditega seotud küsimustes. Erandjuhtudel, kui me ei saa pakendeid ise valmistada, suuname teid partnerite juurde, kes võivad teile abiks olla.

KastesKastesKastes


Transpordikastid

Standardsed transpordikastid – ette nähtud kauba kaitsmiseks transpordi või ladustamise ajal. Pakume erineva tugevusega papist ning erinevates mõõtudes kaste. Toodame klappidega transpordikaste (vastavalt FEFCO standarditele: Ameerika tüüpi klappidega kast, FEFCO0201). Selle mudeli valmistamiseks pole vaja stantsimist ega muid ettevalmistavaid toiminguid.

Kuna valmistame ja müüme suures koguses papp-pakendeid, saame pakkuda ka atraktiivseid hindu. Kui vajad väikeses koguses (alla 25 tk) individuaalsete mõõtmetega kaste, soovitame uurida meie valmistoodete valikut, kust võib leida sarnase suurusega kaste, tühjaks jäävat ruumi saab täita vajadusel täitematerjaliga, näiteks õhkpatjadega või graanulitega.

 

 • Transpordikastide võimalik konstruktsioon on FEFCO0201 (kõige populaarsemad pappkastid, mille kokkupanekuks kasutatakse voltimist ja teipi).
 • C-lainega 4 mm (3 kihti), B-lainega 3 mm (3 kihti) või BC-lainega 7 mm (5 kihti) papp.
 • Papi värv on naturaalne pruun. Võimalik on toota ka valget värvi papist.
 • Minimaalne tellitav kogus: 25 tk .
 • Tootmis- ja tarneaeg: 10 tööpäeva alates 100% ettemaksu laekumisest.
 • Kastidele saab teha pealetrükki (siiditrükk või fleksotrükk).

Teised kastid

Lisaks standardsetele transpordikastidele valmistame ka teisi FEFCO konstruktsiooniga kaste. Kergesti suletavate, pakiautomaatidesse või kingituste pakkimiseks sobivate karpide tootmiseks on tarvis ettevalmistavat lõikamist. Nii nagu transpordikaste, valmistatakse ka neid karpe erinevast papist ning saadaval on erinevad mõõtmed ja mudelid.

 • Pakume erinevaid FEFCO konstruktsioone. Konstruktsioone näete SIIT.
 • Karpe valmistatakse erinevast papist või mikrolainepapist.
 • Tootmis- ja tarneaeg: esimene tellimus 15 tööpäevakorduv tellimus 10 tööpäeva alates 100% ettemaksu laekumisest.
 • Kastidele saab teha pealetrükki (siiditrükk või fleksotrükk).
 • Minimaalne tellitav kogus hõlmab 500 m2  tootmiseks kasutatavat pappi (täpne kogus sõltub pakendi suurusest ning arvutatakse individuaalselt). 

Minimaalse tellitava koguse näidised: 250x200x150 mm, B-lainega 3 mm papp - 1500 tk;  125x125x125 mm B-lainega 3 mm papp - 3600 tk.

 • Nende kastide tootmine nõuab ettevalmistavaid toiminguid (stantsimine).

Stantsimine  (ingl Die cutting) – kasutatakse individuaalsete mõõtmetega ning erikujuga papp-pakendite tootmiseks. Lõikenugade hinnad algavad 100 eurost, kuid võivad olla ka üle 300 euro, sõltuvalt kasti pinnalaotuse mõõtmetest ja keerukusest. Lõikenugade tootmine on keeruline käsitöö ja iga tellimus nõuab individuaalset lähenemist; nugade hind hõlmab ka nende säilitamist ning stantspingi ettevalmistuskulusid.

Lõikenuge säilitatakse aasta aega pärast viimast tellimust ja neid saab kasutada palju kordi. Stantsimist vajavaid pappkaste soovitame tellida siis, kui vajate spetsiifilist suurust ja mudelit, kavatsete sama pakendit kasutada (st tellida) ka tulevikus ning selle mõõtmed ei muutu. Teistel juhtudel pakume laia valikut juba saadaval kaste. 


Tellimuse vormistamiseks vajalik teave:

1.3 kasti mõõtmed - pikkus x laius x kõrgus mm (sisemised või välimised).

2. Kasti tüüp / FEFCO kood / Kasti makett või näidis - selle puudumisel info (lühike kirjeldus), millist kasti soovite.

3. Vajalik kogus.

4. Soovitud papitüüp või kasti pakendatava toote kaal.

5. Vajadusel soovitud trükk - vektorformaadis trükifail.

6. Kommentaar trüki kohta (missugusele osale kastist pealetrükk läheb, muu lisainfo).


Näidispäring:

"Otsime transpordikaste sisemiste mõõtudega 300x200x100 mm, ühte kasti läheb umbes 5 kg kaupa, ladustatakse kaubaalustele 5 kihina, palume hinda 300 tk ja 600 tk."


Huvi korral palun pöörduge e-posti teel [email protected] või telefonitsi +372 880 4208.