Märgistamine - märgistuslint

50 mm x 33 m

Liimitav märgistuslint on spetsiaalselt ette nähtud põranda märgistamiseks ja hoiatusmärgistuseks kaubandus-, tootmis- või laoruumides. Teip on tõhus alternatiiv värvile, seda on lihtne kasutada ja vahetada ning selle säilivusaeg on pikem kui värvil. Seda hoiatuslinti saab kiiresti lahti rullida, see venib ning kleepub hästi kumeratele pindadele ja nurkadele. Kasutatakse töötajate ja transpordi suundade, laopindade, ohtlike tootmisalade, kolonnide, barrikaadide, spordiväljakute jne märgistamiseks ning ruumide eraldamiseks.

  • Värv: kollane/must.
  • Lindi paksus: 170 mikronit.
  • Mõõtmed: 50 mm x 33 m.
  • Mõõtmed: laius mm x pikkus m rullis.
Kesklaos olemas
Tellimused, mis on tehtud enne 15.00, pannakse teele samal päeval. Tarneinfo.
Toote nimetus Kogus karbis Ühiku hind Lisa
1 € 8,20 € 6,83 6 € 7,60 € 6,33 27 € 7,20 € 6,00 189 € 6,50 € 5,42 378
Kesklaos olemas

50mmx33m, kollane/must

1
€ 8,50 € 7,08
€ 8,20 € 6,83 6 € 7,60 € 6,33 27 € 7,20 € 6,00 189 € 6,50 € 5,42 378

Korduma kippuvad küsimused

1. Kas ma saan tooteid ka kauplusest osta?

Kahjuks ei ole meil hetkel Eestis füüsilist kauplust. Selle tõttu on tellimine võimalik üksnes läbi meie e-poe.

2. Palju toodete transport maksab ja kaua see aega võtab?

Tarne hind algab €4 (KM-ga) ja sõltub toodete kaalust ning kogusest. Tellimused, mis on tehtud enne kella 15.00 ja on ka tasutud (või on nende tellimuste kohta laekunud PDF kujul maksekinnitus), tarnitakse 2 tööpäevaga. Rohkem infot tarne kohta leiate siit.

3. Pakute te ka mingisuguseid allahindlusi? Kui ma olen juriidiline isik, siis kuidas ma teie e-poest kaupa tellin?

Meile meeldib läbipaistvus. Selle tõttu on iga kauba juures hinnakiri vastavalt otsetavale kogusele. Nii näete ka seda, kui palju suurema koguse pealt raha säästaksite. Me ei armasta kasutada maagilisi nippe ja mõjutusvahendeid, et teid allahindlustega ostma meelitada. Hinnad on täpselt sellised, mida näete.
Juriidilistel isikutel ja firmadel on ostuprotsess täpselt sama nagu teistel klientidel. Ainuke asi, mis erineb, on tellimuse vormistamisel sisestatav info. Ettevõttel/juriidilisel isikul tuleb lisaks tavaandmetele lisada ka ettevõtte andmed (nimi, registrikood, olemasolul KM kohuslase number).

4. Milline on minimaalne ostukogus?

Minimaalne tellitav kogus suurematele toodetele on 1 tk või 1 pakk. Mõnedel toodetel on miinimumkoguseks 5 või 10 tk. Seda näiteks juhtudel, kui soovite osta ainult ühte pappkarpi, mida on kullerfirmal selliselt keeruline tarnida, sest selle pakkimine ja vedamine on tülikas. Füüsilistes poodides on kõikidel toodetel miinimumkoguseks 1. Kui toote kirjelduses on kirjas "Müüakse paki kaupa" ja sellele järgnevas hinnatulbas on 1, siis see tähendab, et hind kehtib 1 paki kohta. Seda näiteks toodetel nagu klambrid või muud väiksemad tooted, mida müüakse näiteks 250 tk pakkides. Kui ostukorvi ei ole võimalik lisada nt 1 kogus toodet, siis see võib tähendada, et minimaalne kogus on suurem, näiteks 10tk.

5. Kuidas ma tellimuse eest maksta saan?

Maksta on võimalik erinevatel viisidel:
  • Pangalingiga
  • Krediitkaardiga (krediit või debit kaart)
  • Pangaülekandega
  • Sularahas kullerile tarne toimumise hetkel (lisandub teenuse hind 1.50 EUR + KM).
Rohkem infot maksetingimuste kohta leiate siit.