Tähelepanu!

E-pood töötab tavapäraselt ning tellimused tarnitakse 2 tööpäevaga. 

Tarneinfo

Tellimused tarnitakse 2 tööpäevaga.


Tarne pakiautomaatidesse toimub praegu õigeaegselt. Jälgime ja ajakohastame infot pidevalt.

1. Tarnimine kulleriga:

Saadetise kaal kuni Saadetise ruumala kuni Tarne hind koos KM-ga Suuruse võrdlus
20kg 0.08m3 € 5 Väike kohver
50kg 0.2m3 € 11 Praeahi
100kg 0.4m3 € 16 Pesumasin
200kg 0.8m3 € 22 Külmik
300kg 1.2m3 € 28 Ameerika külmik
700kg 1.7m3 € 52 Standardne kaubaalus
900kg 2.1m3 € 68 Kaubaalus + 0.4m3
1400kg 3.4m3 € 104 2 kaubaalust
Iga täiendav kaubaalus (+700kg ja +1,7m3) +€52

Tarne hind algab €5 (KM-ga) ning sõltub tellitavate toodete kaalust ja kogusest. Mitmed meie müüdavatest toodetest on suuremõõtmelised või neid ostetakse suurtes kogustes. Selle tõttu palume teil mõista, et nende tarne hind võib oodatust kallimaks osutuda. Täpne tarne hind kalkuleeritakse vastavalt kogusele ja mõõtmetele ostukorvis. Tarne hind kalkuleeritakse automaatselt paremal asuva hinnakirja järgi. Tabelis on välja toodud nii saadetise kaal kui ka maht. Tarne hinna leidmiseks tuleb vaadata mõlemaid parameetreid. Näiteks: kui saadetise kaal on 50kg ja mah 0,3m3, siis tarne hind on €16 (kuni 100kg ja kuni 0,4m3). Kui teile tundub, et tarne hind on liiga kõrge, siis võtke palun meiega ühendust ning me leiame probleemile lahenduse.

Tarne hind Saaremaale ja Hiiumaale tellides on kallim: +€50 (KM-ga). See lisatakse ostukorvis automaatselt.

Kaup saadetakse laost välja samal tööpäeval pärast makse laekumist, kui makse on laekunud enne kella 15:00. Kui makse laekub pärast kella 15:00, saadetakse kaup välja järgmisel tööpäeval.

Laosolevate toodete tarneaeg on 2 tööpäeva. Näide: emaspäeval enne kella 15.00 tellides ja pangalingiga makstes saadetakse laos olev kaup samal päeval välja ning jõuab kliendini kolmapäeval. See kehtib ka juhtudel, kui kasutatakse makseviisi "Sularahas kullerile".

Kõik Eestisse saadetud pakid toimetab teieni "Venipak" kuller. Saadetised on varustatud jälgimisnumbriga, mille abil saab transpordi kulgemisel silma peal hoida Venipaki veebilehe kaudu.

Karantiiniperioodil asendatakse saaja allkirja andmine kulleri skannerisse ühega järgmistest meetoditest:

  • Kauba saajal palutakse anda allkiri (ees- ja perekonnanimi, allkiri) saadetisele kleebitud VENIPAKi lipikule. Kuller pildistab saadetise allkirjastatud lipikut (soovitatav meetod).
  • Juhul, kui saaja keeldub lipikule allkirja andmast, pildistab kuller skanneriga saajat koos saadetisega, jättes saaja näo fotolt välja.
  • Kuller palub saajal eemalt näidata kehtivat isikut tõendavat dokumenti ja sisestab skannerisse dokumendi numbri 4 viimast numbrit (mitte isikukoodi). Sobivad dokumendid: pass, ID-kaart, juhiluba, Eesti elamisluba.
  • Saadetise üleandmisel hoitakse kulleri ja saaja vahel 2-meetrist distantsi.

2. Toodete tarnimine Omniva pakiautomaati:

Tarne Omniva pakiautomaati maksab €4 (KM-ga). Seda olenemata pakiautomaadi kapi suurusest. Omniva pakiautomaati on võimalik tellida üksnes kaupu, millede kaal ei ületa 30 kg piiri ning millede maht jääb 0,09m3 (90l) sisse. Tooted, mis ületavad eelpool nimetatud mõõte (640x390x380mm) või kaalu, ei saa pakiautomaadi kaudu saata.

Antud tarnemeetod muutub nähtavaks ainult pärast postiindeksi sisestamist ning üksnes juhul, kui tellitavad tooted mahuvad ülal nimetatud mõõtude/kaalu piiridesse. Süsteem on üles seadistatud selliselt, et Sulle pakutakse automaatselt kõige lähimat pakiautomaati. Mõistagi saad valida ka mõne teise pakiautomaadi. Kui tarnevalikud “Omniva pakiautomaati” tellimuse vormistamisel ei kuvata, tähendab see seda, et valitud tooteid ei ole võimalik nende mõõtude/kaalu pärast pakiautomaati tarnida.

Tähelepanu: kõik papist (ja teised) karbid on müügil ainult voltimata kujul (mitte karbiks voldituna). Näiteks 300x300x300mm karbi mõõtmed on voltimata kujul 600x600mm. Need mõõtmed ületavad pakiautomaadi suurima kapi mõõtmed (640x390x380mm). Seetõttu ei saa me selliseid tooteid pakiautomaati saata. Voltimata kujul karpide mõõtmeid ei ole meie e-poes eraldi välja toodud, kuid neid saab lihtsasti ise arvutada: karbi pikkus+laius ja kõrgus+laius. Näiteks : 400x300x200mm karp on tegelikult (tarne ajal) mõõtmetega 700x500 mm (400+300mm ja 300+200mm). Meie e-poe süsteem arvutab saadetise suuruse automaatselt pärast toodete ostukorvi lisamist. Kui valitud toode/tooted on pakiautomaadi kapi mõõtmetest suuremad, ei paku süsteem pakiautomaadiga tarnemeetodit (ja seda ei ilmu nähtavale). Sellisel juhul tuleb valida muu tarnemeetod.

Tooted saadetakse teele alles pärast pangaülekande/makse kinnitamist (meieni jõudmist). Kui makse kinnitatakse enne 14:00, saadetakse tellimus teele samal tööpäeval ning see tarnitakse kliendini 1-2 tööpäeva jooksul. Kui makse kinnitatakse pärast 14:00, saadetakse tellimus teele järgmisel tööpäeval ning see tarnitakse kliendini 1-2 tööpäeva jooksul. Pakiautomaate täidetakse iga päev, v.a pühapäeval.

Omniva ennetavad meetmed saadetiste turvaliseks kohaletoimetamiseks seoses koroonaviiruse leviku ohuga Eestis:

  • Pakiautomaatide desinfitseerimine: puhastatakse nii ekraane, kui ka kõiki teisi peamooduli pindu, mida pakiautomaadi kasutajad puudutavad.
  • Terminalide ruumide puhastamise korda on muudetud ja pindade desinfitseerimisele pööratakse suuremat tähelepanu.
  • Kohustame oma töötajaid järgima erandlikke isikliku ja tööhügieeni nõudeid ning anname neile kõik vajalikud vahendid.
  • Kullerid töötavad ühekordsete kinnastega ja vahetavad neid iga kord, kui on pakiautomaadi teenindamise lõpetanud.
  • Autode salongide kõiki pindu desinfitseeritakse.

3. Toodete ostmine või kättesaamine kauplusest:

Kahjuks ei ole meil hetkel Eestis füüsilist kauplust. Selle tõttu on tellimine võimalik üksnes läbi meie e-poe.