Tarneinfo

1. Tarnimine kulleriga:

Tarne hind algab €5 (KM-ga) ning sõltub tellitavate toodete kaalust ja kogusest. Mitmed meie müüdavatest toodetest on suuremõõtmelised või neid ostetakse suurtes kogustes. Selle tõttu palume teil mõista, et nende tarne hind võib oodatust kallimaks osutuda. Täpne tarne hind kalkuleeritakse vastavalt kogusele ja mõõtmetele ostukorvis. Kui teile tundub, et tarne hind on liiga kõrge, siis võtke palun meiega ühendust ning me leiame probleemile lahenduse.

Tarne hind Saaremaale ja Hiiumaale tellides on kallim: +€50 (KM-ga). See lisatakse ostukorvis automaatselt.

Kaup saadetakse laost välja samal tööpäeval pärast makse laekumist, kui makse on laekunud enne kella 15:00. Kui makse laekub pärast kella 15:00, saadetakse kaup välja järgmisel tööpäeval.

Laosolevate toodete tarneaeg on 2 tööpäeva. Näide: emaspäeval enne kella 15.00 tellides ja pangalingiga makstes saadetakse laos olev kaup samal päeval välja ning jõuab kliendini kolmapäeval. See kehtib ka juhtudel, kui kasutatakse makseviisi "Sularahas kullerile".

Kõik Eestisse saadetud pakid toimetab teieni "Venipak" kuller. Saadetised on varustatud jälgimisnumbriga, mille abil saab transpordi kulgemisel silma peal hoida Venipaki veebilehe kaudu.

Tähtis muudatus: tellimuste kättetoimetamise hind muutub 

Juba 5 aastat püüame pakkuda nii pakkematerjale kui ka nende kättetoimetamist madalaima võimaliku hinnaga. Alates meie tegevuse algusaegadest on tellimuste tarne hind olnud fikseeritud, sõltumata sellest, missuguseid kaupu ja koguseid ostetakse. Need, kes ostsid vähe, pidid siiani kättetoimetamise eest liiga kõrget hinda maksma, samas kui suurte koguste/kaaluga kaupade ostjad maksid tarne eest tellimusega võrreldes vahel lausa naeruväärset madalat hinda. 

Müüme mahukaupu (mis võtavad küll palju ruumi, kuid on hinnalt odavad). Seepärast hakkame nüüdsest kohaldama muutuvat tarnetasu, mis sõltub otseselt ostetud kaupade kogumahust ja - kaalust. 

Me ei taha tarnetasu kaupade hinnale lisada, sest arvame, et see ei oleks aus. Uus tarnetasu algab 5 eurost (koos KM-ga) ning kehtib tellimustele kaaluga kuni 20 kg või mahuga kuni 0,08m3. Antud kaalu või mahu ületamisel hind tõuseb ja see sõltub juba otseselt konkreetse tellimuse kaalust ja mahust. Täpset tarnehinda saate alati kontrollida ostukorvis asuva kalkulaatoriga. 

Suuremate tellimuste kättetoimetamise hind ei tohiks ületada 10% tellimuse koguhinnast (keskmine hind umbes 7%). Juhul, kui välja arvutatud tarne hind teid ei rahulda, võtke palun meiega ühendust ja koos leiame kindlasti mõlemale poolele sobiva lahenduse. Tuletame meelde, et tellitud kaubad toimetame ka edaspidi kätte kahe tööpäevaga.

2. Toodete ostmine või kättesaamine kauplusest:

Kahjuks ei ole meil hetkel Eestis füüsilist kauplust. Selle tõttu on tellimine võimalik üksnes läbi meie e-poe.