Tarneinfo

1. Tarnimine kulleriga:

Tarne hind algab €5 (KM-ga) ning sõltub tellitavate toodete kaalust ja kogusest. Mitmed meie müüdavatest toodetest on suuremõõtmelised või neid ostetakse suurtes kogustes. Selle tõttu palume teil mõista, et nende tarne hind võib oodatust kallimaks osutuda. Täpne tarne hind kalkuleeritakse vastavalt kogusele ja mõõtmetele ostukorvis. Kui teile tundub, et tarne hind on liiga kõrge, siis võtke palun meiega ühendust ning me leiame probleemile lahenduse.

Tarne hind Saaremaale ja Hiiumaale tellides on kallim: +€50 (KM-ga). See lisatakse ostukorvis automaatselt.

Kaup saadetakse laost välja samal tööpäeval pärast makse laekumist, kui makse on laekunud enne kella 15:00. Kui makse laekub pärast kella 15:00, saadetakse kaup välja järgmisel tööpäeval.

Laosolevate toodete tarneaeg on 2 tööpäeva. Näide: emaspäeval enne kella 15.00 tellides ja pangalingiga makstes saadetakse laos olev kaup samal päeval välja ning jõuab kliendini kolmapäeval. See kehtib ka juhtudel, kui kasutatakse makseviisi "Sularahas kullerile".

Kõik Eestisse saadetud pakid toimetab teieni "Venipak" kuller. Saadetised on varustatud jälgimisnumbriga, mille abil saab transpordi kulgemisel silma peal hoida Venipaki veebilehe kaudu.

2. Toodete ostmine või kättesaamine kauplusest:

Kahjuks ei ole meil hetkel Eestis füüsilist kauplust. Selle tõttu on tellimine võimalik üksnes läbi meie e-poe.