Oliiviõli ja aioli kastmed

Kinkekomplekt

Kinkekomplekt on suurepärane valik neile, kes soovivad aega säästa ning äripartneritele, pereliikmetele ja sõpradele originaalset kingitust teha. Tervislik gurmeekingitus originaalses pakendis.

  • Esimese külmpressi oliiviõli „Bernalisimo", 750 ml.

„Bernalisimo" oliiviõli kollakaskoheline värvus peegeldab selle valmistamiseks kasutatud oliivide täiuslikku küpsust. „Bernalisimo" lõhnas avanevad puuvilja, värskelt niidetud heina ja ürtide peenelt tasakaalustatud aroomid, mis on omased rohkele polüfenoolisisaldusele. Intensiivse maitsega õli, mis võlub roheliste puuviljade ning õrna mõrkjuse ja teravuse nootidega.

  • Aioli kaste ürtidega, 180 ml.

Ürdiaroomga aioli kaste sobib suurepäraselt praetud valge kala kõrvale ning muudab ka lihtsad friikartulid eriliseks suupisteks.

  • Klassikaline aioli kaste, 180 ml.

Aioli kastet kasutatakse paljude Hispaania ja Prantsuse köögi roogade kõrval. Sobib suurepäraselt praetud küülikuliha, kana ja kalaga. Annab riisile ja kartulitele erilise hõrgu maitse. Kui aga parajasti pole tuju või aega kokata, võib seda ka lihtsalt leivale määrida ja nii väga lihtsalt Vahemeremaade aroome nautida.

  • Pakendatud valgesse aknaga karpi 305 x 215 x 80 mm (A4), täitematerjaliks puitlaastud.

*Komplekti kättetoimetamisaeg on 2-3 tööpäeva.


Rohkem kui ühe komplekti tellimisel saadetakse tooted eraldi, ilma kingipakke komplekteerimata (eraldi tooted, karpide pinnalaotused ja puitlaastud).

Kui soovite tellida suurema koguse komplekte, palun võtke ühendust info@paperseal.ee


Laost otsas
Saate neid tooteid sellegi poolest tellida. Võtame teiega ühendust ja täpsustame tarneaja üle.
Uus
Hind KM-ga
Toote nimetus Kogus karbis Ühiku hind Lisa
1
Seda toodet ei ole laos
Oliiviõli ja aioli kastmed
Seda toodet ei ole laos
Saate neid tooteid sellegi poolest tellida. Võtame teiega ühendust ja täpsustame tarneaja üle.
1
€13,99 €11,56

Korduma kippuvad küsimused

1. Kas ma saan tooteid ka kauplusest osta?

Kahjuks ei ole meil hetkel Eestis füüsilist kauplust. Selle tõttu on tellimine võimalik üksnes läbi meie e-poe.

2. Palju toodete transport maksab ja kaua see aega võtab?

Tarne hind algab 5EUR (KM-ga) ja sõltub toodete kaalust ning kogusest. Tellimused, mis on tehtud enne kella 15.00 ja on ka tasutud (või on nende tellimuste kohta laekunud PDF kujul maksekinnitus), tarnitakse 2 tööpäevaga. Rohkem infot tarne kohta leiate siit.

3. Pakute te ka mingisuguseid allahindlusi? Kui ma olen juriidiline isik, siis kuidas ma teie e-poest kaupa tellin?

Meile meeldib läbipaistvus. Selle tõttu on iga kauba juures hinnakiri vastavalt otsetavale kogusele. Nii näete ka seda, kui palju suurema koguse pealt raha säästaksite. Me ei armasta kasutada maagilisi nippe ja mõjutusvahendeid, et teid allahindlustega ostma meelitada. Hinnad on täpselt sellised, mida näete.
Juriidilistel isikutel ja firmadel on ostuprotsess täpselt sama nagu teistel klientidel. Ainuke asi, mis erineb, on tellimuse vormistamisel sisestatav info. Ettevõttel/juriidilisel isikul tuleb lisaks tavaandmetele lisada ka ettevõtte andmed (nimi, registrikood, olemasolul KM kohuslase number).

4. Milline on minimaalne ostukogus?

Minimaalne tellitav kogus suurematele toodetele on 1 tk või 1 pakk. Mõnedel toodetel on miinimumkoguseks 5 või 10 tk. Seda näiteks juhtudel, kui soovite osta ainult ühte pappkarpi, mida on kullerfirmal selliselt keeruline tarnida, sest selle pakkimine ja vedamine on tülikas. Füüsilistes poodides on kõikidel toodetel miinimumkoguseks 1. Kui toote kirjelduses on kirjas "Müüakse paki kaupa" ja sellele järgnevas hinnatulbas on 1, siis see tähendab, et hind kehtib 1 paki kohta. Seda näiteks toodetel nagu klambrid või muud väiksemad tooted, mida müüakse näiteks 250 tk pakkides. Kui ostukorvi ei ole võimalik lisada nt 1 kogus toodet, siis see võib tähendada, et minimaalne kogus on suurem, näiteks 10tk.

5. Kuidas ma tellimuse eest maksta saan?

Maksta on võimalik erinevatel viisidel:
  • Pangalingiga
  • Krediitkaardiga (krediit või debit kaart)
  • Pangaülekandega
  • Sularahas kullerile tarne toimumise hetkel (lisandub teenuse hind 1.50 EUR + KM).
Rohkem infot maksetingimuste kohta leiate siit.